apartamenty-darmówki
sobota, 28 sierpnia 2010
Witajcie:)
Cześć.Mam na imię Kasia..Na stardoll mam nick
MisKasia312
.Założyłam tego bloga, aby robić metamorfozy apartamentó i rozmawiać o darmówkach.. Regulamin i cennik podam w innym poście.
Dozobaczenia:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz