sobota, 28 sierpnia 2010

Witajcie:)

Cześć.Mam na imię Kasia..Na stardoll mam nick  MisKasia312.Założyłam tego bloga, aby robić metamorfozy apartamentó i rozmawiać o darmówkach.. Regulamin i cennik podam w innym poście.
Dozobaczenia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz